Турист изпадна в кома след возене на атракцион в Дисниленд и не оцеля

По време на возенето 53-годишният мъж с хронично заболяване е загубил съзнание

https://pochivka.blitz.bg/pateshestviya/turist-izpadna-v-koma-sled-vozene-na-atrakcion-v-disnilend-i-ne-ocelya Pochivka.blitz.bg
Турист изпадна в кома след возене на атракцион в Дисниленд и не оцеля

Филипински турист не оцеля след като се вози на атракциона „Замръзналото кралство завинаги“ в Хонконг, съобщава South China Morning Post (SCMP).

Уточнява се, че инцидентът е станал в петък, 29 август, в Дисниленд в специалния административен район на Китай.

Бразилска туристка падна от скала близо до действащ вулкан в Индонезия и остана в капан

По време на возенето 53-годишният мъж с хронично заболяване е загубил съзнание и скоро е изпаднал в кома.

Филипинецът е бил бързо откаран в болница, но лекарите не са успели да го спасят.

Туристи ядоха конкретен плод в Тайланд и се озоваха в болница с пяна на устата

Според изданието, предварителното разследване не е разкрило никакви проблеми с безопасността на атракциона.

По-рано руски туристи са решили да съдят туроператор, след като са паднали от атракцион по време на почивка в Турция. Младият мъж е паднал от въже и е ударил силно гърба си, а момичето си е счупило ръката.

Горещи

Коментирай